Agentura práce Reality Vzdělávání Poradenství O nás

společnost Scique consulting, s. r. o. poskytuje v současné době poradenství zejména ve dvou oblastech - ekonomické a v oboru informačních a komunikačních technologií. Díky spolupráci s vynikajícimi lektory a odborníky z praxe můžeme nabídnout komplexní poradenství a služby na míru každé firmě či jednotlivci. Díky vysoké odborné způsobilosti dokážeme požadavky analyzovat ve velkém detailu a najít tak optimální řešení.
Ekonomické » Naši konzultanti a daňoví poradci sledují aktuální změny v dané problematice a proto jsou Vám vždy schopni přesně a rychle poradit v těchto oblastech:

- Účetnictví - účetnictví a daňová evidence, manažerské účetnictví, apod.
- Mzdová problematika
- Daňové poradenství - daň z přidané hodnoty (DPH), daň z příjmu fyzických osob (DPFO), daň z příjmu právnických osob (DPPO), daňová reforma apod.
- Ekonomické řízení podniku
- Další služby dle potřeby.


Informační a komunikační technologie » Naši konzultanti patří mezi přední odborníky s mnohaletou praxí v oblasti informačních a komunikačních technolgiích. Poradenství v této oblasti zahrnuje zejména:

- SW vývoj - programovací jazyky (strukturované, objektové, logické, apod.), databázové systémy (relační i objektové), apod.
- Projektový management - řízení a koordinace projektů v rámci životního cyklu SW projektu.
- Business analýzy - analýzy podnikových informačních systémů, procesů, apod.
-  Quality management - zavádění CMM, KPI, apod.
- Quality assurance - poradenství v oblasti testovaní - strategie testování, tvorba testovacích idejí, scénářů, dat, provádění testů, automatizované testování, funkční, integrační a regresní testování, speciální testy - zátěžové a výkonostní testy, apod.
- Další služby dle potřeby.
V blízké době připravujeme výrazné rozšíření portfolia poskytovaných služeb.
Ing. Radek Cibulka
    e-mail: radek.cibulka@scique.eu
    tel.: +420 732 120 016

 

Všechna práva vyhrazena Scique Consulting, s.r.o. © 2007-2008
Aktualizováno: 1.1.2008